PROBLEMA

Trūkstant vietų specializuotose infekcinėse ligoninėse ir esant ribotai vienkartinių saugos priemonių pasiūlai, ligoninės Europoje yra perpildytos COVID-19 virusu užsikrėtusiais pacientais. Dėl šių priežasčių, sveikatos priežiūros specialistai, sudarantys 15-20proc. visų užsikrėtusiųjų Lietuvoje, susiduria su dideliais iššūkiais bandant apsaugoti tiek save, tiek įprastus ligoninės pacientus. 

IDĖJA

REZULTATAS

Mūsų komanda, susibūrusi virtualaus „Hack the Crisis“ Lietuvos hakatono metu ir sulaukusi didžiulio palaikymo, į pagalbą pasitelkė ultravioletinės spinduliuotės gebėjimą neutralizuoti mikroskopines virusines daleles. Šiuo metu kuriamas daugkartinis „UVresp 1.0“ respiratorius pasižymi galimybe sunaikinti bet kurį oru plintantį virusą, nesukeldamas jokio neigiamo poveikio pacientui. 

Šis respiratorius taps alternatyva, leidžiančia:

  • Izoliuoti didesnį pacientų kiekį tuo pačiu metu

  • Sumažinti užsikrėtimo riziką pacientus slaugantiems sveikatos specialistams ir kitiems patalpose esantiems ligoniams

  • Sveikatos priežiūros personalui naudoti mažiau vienkartinių ir nepatogių saugos priemonių

Antivirusinė kvėpavimo kaukė, iki 99 % efektyvumu neutralizuojanti daugumą žinomų virusų

TECHNOLOGIJA

„UVresp 1.0“ prototipas, funkcionuojantis su elektra varomu UV spindulių filtru, veiks kaip įprasta veido kaukė, kuri yra sukurta taip, kad UV spinduliai nepatektų į paciento odą. Kadangi UV šviesos pagalba visos mikroorganizmai yra iš karto sunaikinami, filtro nereikės reguliariai keisti. 

1 ŽINGSNIS

Įkvepiamas oras patenka per kaukės šone esančius tarpelius.

2 ŽINGSNIS

Oras yra įkvepiamas paciento įprastiniu būdu.

3 ŽINGSNIS

Iškvepiamas oras yra filtruojamas UV spinduliuotės, kuri sunaikina beveik visas virusų daleles.

KVIEČIAME PRIE MŪSŲ PRISIDĖTI

Korporatyvinis finansavimas

Norint kuo skubiau pradėti masinę kaukių gamybą, mums reikia nemažų investicijų. Jeigu esate susidomėję galimybe prisidėti prie idėjos vystymo  – susisiekime. 

Asmeninė parama

Kuriamo prototipo medžiagoms, testavimui, sertifikavimui yra neatidėliotinai reikalingos lėšos. Facebook platformoje esame pradėję lėšų rinkimo kampaniją, tad kviečiame prisidėti ir mus palaikyti! 

Kitoks galimas bendradarbiavimas

Susisiekime ir aptarkime! 

KONTAKTAI

Jonas Klimantavičius jonas@uvireso.com

+370 699 94752