top of page

Apie mus

2020 metais savo kelią UVIRESO pradėjo nuotoliniame „Hack the Crisis“ hakatone, kuris buvo skirtas generuoti idėjas, kaip Lietuvai ir Europai kovoti su pasaulį sustabdžiusiu Covid-19 virusu. Dar pandemijos pradžioje patyrusių inžinierių ir mokslininkų komanda susibūrė tam, kad būtų tinkamai išnaudota ultravioletinė spinduliuotė ir jos potencialas kovoje su pasaulį apėmusia pandemija. Startavus su UV spinduliuotės respiratoriaus idėja – kaukės prototipu, kuri UV spinduliais dezinfekuoja iškvepiamą žmonių orą, šiandien UVIRESO yra sparčiai augantis startuolis, gebantis išspręsti bet kokį mikrobiologinės ar virusologinės rizikos iššūkį. Mūsų įrangos dėka naikinami mikroorganizmai bei vykdomas patalpų paviršių ir oro dezinfekavimas.

Screenshot 2022-04-21 000544.jpg
DSC00034.jpg
20220317_183100.jpg
DSC04154.jpg

Uždaros UV spinduliuotės automatinė patalpų dezinfekcijos įranga yra vienintelis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) pripažįstamas būdas dezinfekuoti patalpą žmonių buvimo metu. Tokią UVIRESO įrangą naudoti gali mokykla, biuras, dirbtuvė, įmonė, viešasis transportas (autobusas, traukinys, troleibusas). UVIRESO įrangą įsigyti ir pritaikyti gali tiek įvairios srities verslas, tiek švietimo įstaiga ar gamybos įmonė.

Šiandien esame pirmaujanti Lietuvoje ultravioletinės spinduliuotės dezinfekcijos specialistų komanda. Ultravioletinės spinduliuotės dėka galima patikima patalpų dezinfekcija, oro dezinfekavimas, produkcijos dezinfekcija, eliminuojami virusai, bakterijos ir grybeliai.

UVIRESO mokslininkų komanda užsiima ne tik įvairiais inovaciniais projektais, bet ir šiuo metu ypač aktualia problema – kova su COVID-19.

UVIRESO veiklos kryptys:

Uždaros UV spinduliuotės oro dezinfekcijos
sistemos – patalpų dezinfekcija, oro dezinfekavimas, produkcijos dezinfekcija, eliminuojami virusai, bakterijos ir grybeliai

Vykdomi inžineriniai ir mokslinės plėtros projektai, kur ultravioletinė spinduliuotė pasitelkiama mikrobiologinėms problemoms spręsti (produkcijos sterilizavimas, vandens dezinfekcija ir kt.)

Tikime, kad tik tvirta komanda gali daryti didžius darbus! Vadovaudamiesi šia mintimi, nuolat keliame komandos narių kompetencijas ne tik profesinėje srityje, bet ir asmeniniame tobulėjime. Ekspertai dalyvauja praktinio pobūdžio komandos kūrimo ir ugdymo (angl. team building) užsiėmimuose, konferencijose, technologijų parodose.

Susipažinkite su mūsų
ekspertų komanda

Frame 9.png

Darius Kančys

Elektronikos inžinierius
Vilniaus universitetas

30+ metų patirtis elektronikoje ir mechanikoje

baktericidine lempa - kvarcavimas - produkcijos dezinfekcija - patalpų dezinfekcija - kvarco lempa

bottom of page