top of page

Konfigūruojami prietaisai

Efektyvi produkcijos dezinfekcija, gamybinių patalpų ir paviršių dezinfekcija ultravioletiniais spinduliais pritaikoma pagal specialius kliento poreikius ar gamybos proceso specifiką.

Mes parenkame tinkamiausius įrenginius ir atliekame projektavimo bei integravimo darbus.

Čia pateikiame keletą tokių taikymų pavyzdžių.

Reikia Jums pritaikyto sprendimo - kreipkitės:

Autonominis patalpų oro ir paviršių dezinfekcijos įrenginys IMUDI

Dvigubos paskirties UV spinduliuotės įrenginys, skirtas oro bei paviršių dezinfekcijai, kuris gali veikti tiek uždaru, tiek atviru režimais. Šis prietaisas užtikrina nuolatinę apsaugą nuo visų oru plintančių virusų ir bakterijų, taip pat patalpų orą ir paviršius prevenciškai apsaugo nuo pelėsio ir kitų grybelių.

 

Taip pat UAB Uvireso naujai sukurta vartotojo sąsaja, leidžia patogiai įrenginį valdyti per bet kurį įrenginį, turintį Wi-fi. Naudojantis šia sąsaja, galima įrenginį sukonfigūruoti dirbti skirtingais režimais skirtingomis dienomis ir skirtingu paros metu. Taip pat, prisijungus prie wi-fi bus galima matyti UV-C lempos gyvavimo resurso likutį ir kada rekomenduojama atlikti kitą įrenginio priežiūrą.

1752.JPG

UV-DIRECT-H-NX paviršių dezinfektorius

UV-DIRECT leidžia dezinfekuoti orą ir paviršius bet kokio tipo aplinkoje. Tradiciniai valymo metodai dažnai nėra pakankami, kad būtų užtikrintas aukštas higienos lygis, kurį galima pasiekti tik naudojant UV-C technologiją. Ypatingai maisto pramonėje yra keliami aukšti higienos standartai. UV-DIRECT yra puikus pasirinkimas, norint atlikti gamybos, pakavimo, sandėliavimo ir kitų patalpų dezinfekciją, be terminio ar chemino poveikio. 

Įrenginio pritaikymo pavyzdžius, galite rasti čia.

UV-DIRECT-H-NX_iso2_accesa.jpg

UV-FCU-CL oro vėdinimo įrenginių dezinfekatorius

Oro dezinfekavimo sistema UV-FCU-CL gali būti naudojama oro dezinfekcijai konvektoriuose ir vėdinimo įrenginiuose. Montuojant įrenginį konvektoriuje pakanka pritvirtinti pridedamas tvirtinimo plokšteles tarp ventiliatoriaus ir šildymo/vėsinimo bloko. Lempa įkišama tarp aukščiau nurodytų sekcijų ir užfiksuojama spaustukais. Montavimas paprastas, jį taip pat galima naudoti ant jau sumontuotų ir veikiančių konvektorių ir kondicionierių (retrofitinimas).

 

Įrenginio pritaikymo pavyzdžius, galite rasti čia.

UV-FCU-...-B.jpg

UV-STYLO-X oro vėdinimo įrenginių ir paviršių dezinfekatorius

UV-STYLO-X sistema yra paprasta, universali ir pukiai pritaikoma įvairioms sritims, visur, kur reikia kontroliuoti higienos lygį. Įrenginys montuojamas oro kondicionavimo sistemos viduje, padeda pagerinti patalpų oro kokybę, sumažindamas mikroorganizmų kiekį ir pavojingų bei erzinančių patogenų plitimą pastatų viduje.

 

Įrenginio pritaikymo pavyzdžius, galite rasti čia.

2_1_UV-STYLO-X_iso ON.png

UV-DUCT-FL-NX ortakių dezinfekatorius

Įrenginys montuojamas ortakių viduje arba paskutinėje oro vėdinimo įrenginio dalyje UV-DUCT-FL-NX sukuria ultravioletinės šviesos barjerą, kuris stabdo pavojingų virusų, bakterijų, pelėsių ir sporų, nusėdančių oro kondicionavimo sistemose, dauginimąsi. UV-DUCT-FL-NX tolygiai išvalo oro srautą, judantį per galingas lempas, sumažina mikroorganizmų bei pavojingų patogenų plitimą ir pasiskirstymą pastatų viduje.

UV-DUCT-FL-NX-ISO_accesa.jpg

UV-WATER vandens dezinfekatorius

UV-WATER yra speciali UV-C sistema vandens dezinfekcijai. UV-C apšvieta idealiai tinka šulinių, cisternų ar bet kokio kito šaltinio vandens dezinfekcijai, kuriame yra mikrobiologinės taršos pėdsakų (pvz., koliformų, streptokokų, Escherichia Coli).

foto-40+90+4-tubi_nuovo sinottico_ON_edited.jpg

UV-STICK-NX paviršių dezinfekatorius

UV-STICK puikiai tinka dezinfekuoti orą ir paviršius, bet kurioje maisto pramonės įmonėje. Tradiciniai valymo metodai dažnai nėra pakankami, kad būtų užtikrintas aukštas higienos lygis, kurį galima pasiekti tik naudojant UV-C technologiją. Aplinką, kurioje apdorojamas maistas, reikia nuolat dezinfekuoti, kad būtų išlaikomi aukšti higienos ir kokybės standartai, būdingi šiam sektoriui. Su UV-STICK galima lengvai, ir saugiai dezinfekuoti produkciją, pakuotę ar patalpas, neskleidžiant šilumos, nenaudojant skysčių ir chemikalų.

 

Įrenginio panaudojimo pavyzdžius, galite rasti čia.

uv-stick-01.jpg

UV-REFLEX-SC/B-NX

UV-REFLEX-SCB yra tinkamas naudoti šaldymo patalpose, kuriose nuolat dezinfekuoja orą nuo bakterijų ir pelėsių, taip pagerindamas sąlygas produktų konservavimui ir brandinimui.
Naudojant UV-REFLEX-SCB, ypač pagerinamas mėsos brandinimas, išvaizda ir kokybė. 

1_UV-REFLEX-SCB-NX_iso lato cavo _specchiata.jpg

steriBELT 2.0 konvejerių dezinfekatorius

Prietaisas, skirtas lengvam konvejerio linijos dezinfekavimui pramonėje. Naudojant šį prietaisą yra išvengiama kryžminės taršos, sumažinamas bendras mikroorganizmų skaičių ant konvejerio linijos ir prailginami valymo intervalai tarp gamybos pamainų. Taip pat, švaresnė aplinka ir pakavimo medžiagos prailgina produkto galiojimo laiką.

Picture40116.png

DTS25/28 pilnai panardinamas dezinfekatorius

Vandeniui atsparus įrenginys, skirtas UV-C dezinfekcijai pramonėje. Pilnai panardinamas į vandenį UV-C įrenginys, pagamintas iš nerūdijančio plieno, skirtas oro, vandens ir paviršių dezinfekcijai (hibridinė sistema). Jį sudaro didelės galios UV-C lempa labai tvirtame korpuse. Sistema yra visiškai atspari vandeniui ir gali būti naudojama po vandeniu (IP68).

Picture30116.png

UV ELIOS 500 pramoninis oro dezinfekatorius

Didelės galios UV-C sistema pramoninių erdvių oro dezinfekcijai. Tai yra uždaros UV-C spinduliuotės įrenginys, tad gali būti montuojamas žemose patalpose, nesibaiminant dėl darbuotojų sveikatos.

Picture1 0116.png

UV-SMELL-SQ profesionalių virtuvių ištraukiamo oro dezinfekatorius

UV-SMELL-SQ, naudojamas virtuvės garų ir oro išsiurbimo sistemų viduje, padeda sumažinti nuo maisto gaminimo atsirandančius kvapus. Taip pat skaido riebalus. Taip oro ištraukimo sistemos reikalauja retesnio valymo, sumažinama gaisro rizika.

0116Picture1.png

UV-STICK-SCR / UV-STICK-SCR-UL ŠVOK sistemų dezinfekatorių sistema

UV-STICK-SCR, naudojamas ŠVOK įrenginyje, pašalina virusus, bakterijas, pelėsius, sporas ir sumažina pavojingą jų dauginimąsi oro kondicionavimo sistemose. Tai yra paprasta, lanksti ir efektyvi sistema, skirta pagerinti patalpų oro kokybę, taip pat taupyti energijos sąnaudas ir priežiūros išlaidas ŠVOK sistemose.

0116Picture2.png
bottom of page