top of page

Konfigūruojami prietaisai

Efektyvi produkcijos dezinfekcija, gamybinių patalpų ir paviršių dezinfekcija ultravioletiniais spinduliais pritaikoma pagal specialius kliento poreikius ar gamybos proceso specifiką.

Mes parenkame tinkamiausius įrenginius ir atliekame projektavimo bei integravimo darbus.

Čia pateikiame keletą tokių taikymų pavyzdžių.

Reikia Jums pritaikyto sprendimo - kreipkitės:

steriBELT 2.0 konvejerių dezinfekatorius

Prietaisas, skirtas lengvam konvejerio linijos dezinfekavimui pramonėje. Naudojant šį prietaisą yra išvengiama kryžminės taršos, sumažinamas bendras mikroorganizmų skaičių ant konvejerio linijos ir prailginami valymo intervalai tarp gamybos pamainų. Taip pat, švaresnė aplinka ir pakavimo medžiagos prailgina produkto galiojimo laiką.

Picture40116.png

DTS25/28 pilnai panardinamas dezinfekatorius

Vandeniui atsparus įrenginys, skirtas UV-C dezinfekcijai pramonėje. Pilnai panardinamas į vandenį UV-C įrenginys, pagamintas iš nerūdijančio plieno, skirtas oro, vandens ir paviršių dezinfekcijai (hibridinė sistema). Jį sudaro didelės galios UV-C lempa labai tvirtame korpuse. Sistema yra visiškai atspari vandeniui ir gali būti naudojama po vandeniu (IP68).

Picture30116.png

UV ELIOS 500 pramoninis oro dezinfekatorius

Didelės galios UV-C sistema pramoninių erdvių oro dezinfekcijai. Tai yra uždaros UV-C spinduliuotės įrenginys, tad gali būti montuojamas žemose patalpose, nesibaiminant dėl darbuotojų sveikatos.

Picture1 0116.png

UV-SMELL-SQ profesionalių virtuvių ištraukiamo oro dezinfekatorius

UV-SMELL-SQ, naudojamas virtuvės garų ir oro išsiurbimo sistemų viduje, padeda sumažinti nuo maisto gaminimo atsirandančius kvapus. Taip pat skaido riebalus. Taip oro ištraukimo sistemos reikalauja retesnio valymo, sumažinama gaisro rizika.

0116Picture1.png

UV-STICK-SCR / UV-STICK-SCR-UL ŠVOK sistemų dezinfekatorių sistema

UV-STICK-SCR, naudojamas ŠVOK įrenginyje, pašalina virusus, bakterijas, pelėsius, sporas ir sumažina pavojingą jų dauginimąsi oro kondicionavimo sistemose. Tai yra paprasta, lanksti ir efektyvi sistema, skirta pagerinti patalpų oro kokybę, taip pat taupyti energijos sąnaudas ir priežiūros išlaidas ŠVOK sistemose.

0116Picture2.png
bottom of page