top of page

Ultravioletinės dezinfekcijos įrenginiai maisto pramonėje

Patalpos, maistas ir jam skirta tara gali būti apdorojama, kad žymiai sumažėtų mikrobų kiekis, pailgėtų produktų galiojimo laikas - be jokių kontraindikacijų.  

cheese slab aging in cool storage room.j
Sky
Oro dezinfekavimas

Oro dezinfekavimas

Oru plintanti mikrobinė tarša daugiausia patenka per pačius darbuotojus (vienas žmogus, tiesiog kvėpuodamas, kiekvieną kartą iškvėpdamas orą paskleidžia nuo 500 iki 3000 bakterijų).
Nuo šių mikroorganizmų apsaugo orą dezinfekuojantys įrenginiai.

Aukštesnis higienos lygis maisto pramonėje  nuosekliai ir ilgalaikiai pagerina gaminių kokybę.

applicazione.jpg

Dezinfekavimas su UV-REFLEX-SCB

UV-REFLEX-SCB nuolat nukenksmina ore esančias bakterijas, pelėsinius ir kitus mikroorganizmus saugojimo patalpose ir šaldymo kamerose, pagerina produktų konservavimo sąlygas.

Naudojant UV-REFLEX-SCB, ypač pagerinamas brandinimas, išvaizda ir kokybė – mėsai ir kitiems produktams. Oro dezinfekavimas vyksta panaudojant nuolatinę oro cirkuliaciją, kurią sukuria vėdinimo sistemos srautas arba natūrali oro konvekcija. Taip nukenksminami mikrobai jiems dar nespėjus susiliesti su saugojimo patalpoje esančiais produktais ir kitais paviršiais.

Prietaisas nepaveikia normalaus gaminio senėjimo, nes sunaikina tik ore esančius nepageidaujamus mikroorganizmus.

UV-REFLEX-SCB nuolatinis veikimas užtikrina nenutrūkstamą dezinfekavimą – tuo sukurdamas daug geresnes sąlygas nei tradicinių dezinfekcinių sistemų periodinis poveikis ir neveiksnumas.

 

Su UV-C technologija pailginamas šaltose patalpose konservuotų maisto produktų galiojimo laikas, nesivystant atspariems mikroorganizmams ir nenaudojant chemikalų, keliančių riziką žmogui ir aplinkai, bei sunkiai biologiškai skaidžių.

 

UV-C apdorojimas yra sausas ir šaltas:

 • nekeičia maisto organoleptinių savybių ir jo kokybės

 • apsaugo nuo produkto praradimo dėl bakterijų ir grybelių dauginimosi

 • išlaiko maisto šviežumą, skonį ir išvaizdą be dehidratacijos ir svorio praradimo

 • sukuria ekonominę naudą

 

UV-REFLEX-SCB pašalina iki 99% bakterijų - Bacillus, Coli, Clostridium, Legionella, Vibrio, Salmonella, Pseudomonas, Staphylococcus - vos per kelias minutes.

Dezinfekavimas su Uvireso Airsteril ULT

Uvireso Airsteril ULT tipo ultravioletiniai fotokatalitinės reakcijos oro dezinfekcijos įrenginiai skirti dezinfekuoti orą patalpose.

 

Šie įrenginiai efektyviai eliminuoja mikroorganizmus (įskaitant pelėsinius mikroorganizmus, mieles) ir virusus, yra skirti veikti patalpose esant žmonėms.

1_UV-REFLEX-SCB-NX_iso lato cavo _specchiata.jpg

Tęsiame geriausias skonio tradicijas tausodami aplinką

old ripen tasty cheese slab on an antiqu
Drops on Blue Surface
food factory.jpg

Konvejerių dezinfekavimas

Kryžminė mikrobinė tarša plintanti per konvejerius - spręstina problema daugelyje maisto pramonės įmonių.

Net jei skirtingų rūšių maisto produktų su skirtingais mikroorganizmais  (pavyzdžiui, sūrio ir daržovių) buvimas šalia mažai tikėtinas, ant vieno sūrio gabalėlio pasitaikęs pelėsio užkratas liks ant konvejerio, dauginsis ir bus perduodamas kitiems gaminiams - jei nebus atliekama dezinfekcija


Nuo tokio mikroorganizmų perdavimo apsaugo konvejerių linijas nuolat dezinfekuojantys įrenginiai.

Kitos rekomenduojamos taikymo sritys:

 • Jogurto indelių, skardinių ir kitų pakavimo medžiagų dezinfekcija

 • Nuvalytų transportavimo konteinerių dezinfekcija prieš pakartotinį naudojimą (kad būtų išvengta pakartotinio užsikrėtimo sandėliavimo ir tvarkymo metu)

 • Kietųjų sūrių, vaisių  ir daržovių produktų dezinfekcija

uv-pipe-nx-02.jpg

Dezinfekavimas su UV-STYLO-NX

Atviro veikimo UV-STYLO-NX serijos ultravioletinės dezinfekcijos įrenginiai nuolat nukenksmina ant paviršių (konvejerio ir gaminių) esančias bakterijas, pelėsinius ir kitus mikroorganizmus taip panaikindami kryžminę taršą ir prailgindami produktų galiojimo laiką.

UV-STYLO-NX-40H  montuojami virš konvejerio linijos, arba po konvejerio linija, kad būtų pasiekti visi paviršiai, ant kurių dedama produkcija.

 

Įrenginių korpusai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, o įrenginio apsaugos klasė – IP67, specialiai pritaikyti maisto pramonei.

Apsauga nuo dūžio - jei reikia lempos dužimo atveju, stiklo šukės nepasklistų aplinkoje ir nepatektų į maisto produktus, UV-C lempos yra dengiamos apsaugine Uvlon plėvele.

Dezinfekavimas su steriBELT 2.0

SteriBELT modulyje yra didelio našumo UV lempa, skirta intensyviai dezinfekuoti konvejerio juostas ir paviršius. Nuolatinė kryžminio užteršimo prevencija, garantuoja nuolatinis bendro mikrobų skaičiaus sumažinimą ir valymo intervalų gamybos pamainų metu ilginimą.

 

Svarbios produkto savybės:

 • Visiškai nepralaidus vandeniui (IP67)

 • „LampSafe“ apsauga nuo skilimo

 • Paprastas, greitas lempos keitimas naudojant iš anksto sumontuotas kištukines jungtis

 • Tvirtas, kompaktiškas nerūdijančio plieno korpusas, be išorinio oro ar vandens aušinimo, optimizuotas žemai aplinkos temperatūrai.

Vandens dezinfekvimas
Water

Vandens  dezinfekavimas

Vandens dezinfekavimas ultravioletine (UV-C) šviesa efektyviai sunaikina mikroorganizmus tekančiame ir stovinčiame vandenyje.

Taip be papildomų cheminių dezinfektantų pašalinami mikroorganizmai (įskaitant  leginella bakterijas) sraute, rezervinėse talpose, pakartotinai naudojamame vandenyje.

long cylindrical ultraviolet fluorescent lamp immersed in stainless steel tank with windo

Dezinfekavimas su UV-WATER - X

Ultravioletinės dezinfekcijos įrenginiai UV-WATER montuojami įvade arba kitoje aktualioje vandes srauto vietoje. Įrenginio galingumas parenkamas pagal vandens debetą taip kad UV-C šviesos dozė būtų pakankama inaktyvuoti visus mikroorganizmus, tame tarpe, legionella.

foto-40+90+4-tubi_nuovo sinottico_ON.jpg

Dezinfekavimas su UV-STYLO - F

Ultravioletinės dezinfekcijos įrenginiai UV-STYLO-F skirti vandens dezinfekavimui ir vidinių paviršių apsaugai nuo mikroorganizmų kaupimosi vandens talpose.

Įrenginiai gali būti pilnai arba dalinai panardintami į vandenį ir nuolat efektyviai eliminuoja mikroorganizmus (įskaitant pelėsinius mikroorganizmus ir bakterijas) ir virusus.

2_1_UV-STYLO-X_iso ON.png
bottom of page